تبلیغات
نوجوان و جوانان انقلابی شیعه - آرزوی برآورده شده شهید جهاد عماد مغنیه
نوجوان و جوانان انقلابی شیعه
تشنگان ظهور حضرت مهدی (عج)
رهبر معظم انقلاب
دراین جنگ نرم،کافی است هواداران جبهه حق بیدارباشندو بیکار ننشینند چراکه زبان حق همیشه مؤثرتراز زبان باطل است

شهید جهاد عماد مغنیه فرزند خلفی بود برای فرمانده شاخه نظامی مقاومت اسلامی لبنان حزب‌الله که ادامه دهنده راه پدر بود و خود با چشمانی باز از خدا طلب شهادت داشت.

خبرگزاری فارس: آرزوی برآورده شده شهید جهاد عماد مغنیه+فیلم

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، شهید جهاد عماد مغنیه چهارمین شهید از خانواده شهید مغنیه است. وی فرزند حاج رضوان از فرمانده‌های ارشد حزب الله لبنان بود که 23 سال قوی ترین سرویس های جاسوسی را به سخره گرفته و آنها نتوانسته بودند او را پیدا کنند.

به همین دلیل در پی این سالها دو برادر حاج رضوان و عموهای جهاد عماد مغنیه به نام های فواد و جهاد را صهیونیست‌ها به شهادت رسانده بودند. شاید زمانی که حاج عماد نام پسر ارشدش را به نام برادر شهیدش می‌گذاشت در دل آرزو داشت روزی پسرش نیز عند ربهم یرزقون شده و در راه خدا خون پاکش به زمین ریخته شود.

شهید جهاد عماد مغنیه فرزند خلفی بود برای فرمانده نظامی مقاومت اسلامی لبنان که ادامه دهنده راه پدر بود و خود با چشمانی باز از خدا طلب شهادت داشت. و سرانجام این جهاد بود که روز گذشته توسط اسرائیلی های غاصب در کنار دیگر برادرانش در حزب‌الله به شهادت رسید و شد آنچه او از خدا خواسته بود.  عباس آرین    پنجشنبه 2 بهمن 1393    05:06 ب.ظ


تمامی حقوق این وبلاگ برای نوجوان و جوانان انقلابی شیعهمحفوظ است.