تبلیغات
نوجوان و جوانان انقلابی شیعه - بی تو شب هایمان بی ستاره است
نوجوان و جوانان انقلابی شیعه
تشنگان ظهور حضرت مهدی (عج)
رهبر معظم انقلاب
دراین جنگ نرم،کافی است هواداران جبهه حق بیدارباشندو بیکار ننشینند چراکه زبان حق همیشه مؤثرتراز زبان باطل است

بی تو شب هایمان بی ستاره است 
حوزه/ مولای من، ترس ما از بلای دوری بود، اکنون ز چه ترسیم که در متن بلاییم! ما مجنون صفتان کوی دوستیم و مهر یار در دل داریم و کسی چون ما، نظر بازان کوی دوست و دلباخته کرم صاحب عصر و زمان(عج) نیست؛ پس، پرده از رخسار بردار و رازها هویدا کن که ما اسرار نهان را پاسداریم.

مولایم، مگر این همه غربت شیعه را نمی بینی؟! بلای ندیدنت در غربت این اشتیاق تکراری زمینی، روزمان را شب و شب­هایمان را بی ستاره کرده است،

*درهم تنیدگی اندیشه مارقینی دیروز و آل سعود امروز

مولای من، گیسوی اشتیاق اندیشه ی انتظار در پیچ مبهم شبهه­های دشمنانت و اندیشه­های تحجر مارقین دیروز و سعودیان امروز، تاب خورده است، قلکهای اندیشه مان پر است از سئوال­های بی جواب و حرف های ناگفته؛ مگر می شود که ببینی و نخوانی و پیچ و تاب اندیشه شیعه ی متفکرت باز نکنی؟!

مولای من، می دانیم که آرزوهامان را به دل که نه، بایستی به عقل بسپاریم که هرآنچه به دل سپرده شود، حسرت می­شود و عقده و هرآنچه به عقل سپرده شود، هدف می شود و اندیشه ی زندگی؛ مولای من، تمام این جمعه هایی که می روند و شما را نمی بینیم، آرزوهایی می­مانند که عقده می شوند و بر دل منتظرانت سنگینی می کنند.

مولای من، ناکثین ، قاسطین و مارقین هم امروز سر از خاک بیرون کشیده و در تمثال سعودیان مسلمان کش، برادران دینی ما را با گلوله­های دجال صفتان غربی و شرقی به شهادت می رسانند؛ عافیت طلبی دنیا، کورشان کرده است و هیاهوی نفت و خون کرشان کرده است!

صاحب عصر و زمان(عج)، شمشیر ذوالفقارحضرت علی(ع) را می طلبیم که در دستان با لیاقت شما باشد و علم عدل و الهی در دست دیگر شما، براین نااهلان کودک کش سعودی، آیه مرگ نازل کنید و سلیمان گونه، سرزمین امن الهی را از دست این دیو صفتان، به سلامت به در آرید. ان شاء الله
  عباس آرین    جمعه 25 اردیبهشت 1394    09:31 ب.ظ


تمامی حقوق این وبلاگ برای نوجوان و جوانان انقلابی شیعهمحفوظ است.